O nas

Firma Reklamowa PiL została założona przez pana Leszka Jaworskiego w 1992 roku. Staramy się cały czas skupiań na zwiększaniu naszego potencjału technologicznego i projektowego.

Początkowo realizowaliśmy usługi przygotowania do druku materiałów poligraficznych. Kolejno wprowadziliśmy realizowanie usług reklamy wewnętrznej i zewnętrznej wraz z montażem.

Realizujemy projekty dla krajowych podmiotów ale również dla klientów z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwajcarii, Australii.

Potrafimy zrealizować zarówno proste realizacje (ulotki, wizytówki, witryny sklepowe, etc.)  jak i złożone projekty reklamowe ( reklamę wielkoformatową, bilbordy wolnostojące, systemy identyfikacji wizualnej,  kompleksowe rozwiązania dla restauracji - menuboardy). Korzystamy z zaprzyjaźnionych specjalistów branży budowlanej, stalowej, stolarskiej, internetowej pozostając podmiotem zarządzającym całym projektem. Nasze usługi wykonujemy zarówno dla małych firm jednoosobowch jak i dla spółek akcyjnych notowanych na GPW. Obecnie siedziba naszej firmy mieści się w Opolu przy ulicy Józefa Cygana 3.

Dla naszych klientów realizujemy usługi kompleksowo od wizytówki, folderów reklamowych, toreb do pakowania produktów, gadżetów reklamowych kończąc na kasetonach podświetlanych czy literach świetlnych.

Jeśli szukasz zaufanej agencji reklamowej, która nie tylko zrealizuje zamówienie, ale również doradzi jak je usprawnić, to wybierz właśnie nas.